Regiment Huzaren van Sytzama

Gesneuvelde Regimentsgenoten

Uw stem, den duistren grafkuil uitgedrongen,
Zal spreken tot ons Nageslacht;
Als 't Vaderland, door nieuwen krijg besprongen,
Zijn redding weer van u gelijken wacht!

A.C.W. Staring

Gesneuvelde Regimentsgenoten
1e Regiment Huzaren van Sytzama
Waterloo 18 juni 1815
Regiment Karabiniers nr 3

Rang Naam Geboren Gesneuveld Plaats
L.H. Jonquiere 28-10-1798 18-06-1815 Waterloo
Ritm C.S. Kreitzig - 18-06-1815 Waterloo
W.H. van Lingen 29-03-1794 18-06-1815 Waterloo
Ritm C. Macheck - 18-06-1815 Waterloo
B. Muller 27-06-1793 18-06-1815 Waterloo
Ritm W.A. Baron van Pallandt tot Eerde - 18-06-1815 Waterloo
T. Postma 26-04-1792 18-06-1815 Waterloo
Wmr H. Sporck 19-07-1778 18-06-1815 Waterloo
Tlnt A. Stratenus 07-08-1794 18-06-1815 Waterloo
P.A. de Visser 01-02-1792 18-06-1815 Waterloo
C. de Waard 11-09-1794 18-06-1815 Waterloo
LKol C.M. Lechleitner 1773 24-06-1815 Brussel
Kpl P.J. Hoekstra 1797 31-12-1815 Parijs

Gesneuvelde Regimentsgenoten
2e Wereldoorlog 1940-1945
1e Regiment Huzaren

Rang Naam Geboren Gesneuveld Plaats
Huz 2e kl J. Aantjes 2-8-1920 12-5-1940 Achterveld
Dpl Huz A.J. Beemsterboer 30-3-1911 12-5-1940 Voorthuizen
Dpl Huz H. Bijker 18-10-1913 11-5-1940 Barneveld
Dpl Huz G. Dijkstra 13-11-1916 11-5-1940 Barneveld
Dpl Huz J.J. van Dorth 31-1-1912 11-5-1940 Lakemond
Dpl Huz C. Faber 23-4-1920 10-5-1940 Den Haag
Dpl Huz G.A. Haverman 1-9-1919 15-5-1940 Dubbeldam
Dpl Huz J.D. Heezen 2-5-1919 14-5-1940 Overschie
Dpl Huz W.H. Hengeveld 7-12-1903 11-5-1940 Scheveningen
Dpl Wmr J.F. van Heumen 3-1-1907 12-5-1940 Achterveld
Dpl Huz H. Hoogwerf 15-05-0913 11-5-1940 Lakemond
Dpl Huz W.J. Hubbers 16-5-1918 12-5-1940 Putten
Dpl Huz A.P.A. Janssen 5-12-1914 12-5-1940 Achterveld
Dpl Huz D. de Jong 12-11-1919 12-5-1940 Rotterdam
Dpl Huz C. Kamstra 21-4-1905 10-5-1940 Den Haag
Dpl Huz H. Kok 11-11-1918 11-5-1940 Barneveld
Dpl Huz H. Kuper 14-11-1919 10-5-1940 Sassenheim
Owi J.H. van Melick 02-07-1892 13-5-1940 Achterveld
Dpl Huz E.J. Morren 15-4-1912 11-5-1940 Lakemond
Dpl Huz P. Nijdam 26-1-1914 12-5-1940 Achterveld
Dpl Huz L.G. Onstenk 11-9-1919 12-5-1940 Nijkerk
Dpl Kpl J.J. Palland 3-7-1908 11-5-1940 Lakemond
Knt P. Rink 10-8-1917 12-5-1940 Achterveld
Dpl Wmr G.D. Procée 19-1-1917 10-5-1940 Naaldwijk
Dpl Huz W.J. Rauwers 25-11-1915 11-5-1940 Barneveld
Dpl Wmr H. Reijerse 12-12-1909 12-5-1940 Achterveld
Dpl Huz E.J. Roenhorst 24-8-1913 11-5-1940 Barneveld
Res Elnt F.B. 's Jacob 25-10-1907 14-5-1940 Dordrecht
Kpl R.J. Scholten 24-9-1916 12-5-1940 Nijkerk
Dpl Huz W. Schutte 8-6-1919 16-6-1940 Voorburg
Res Elnt H. Simon Thomas 12-12-1907 12-5-1940 Achterveld
Dpl Huz J.W. te Sligte 17-12-1907 12-5-1940 Achterveld
Dpl Kpl G. Slaper 15-9-1907 11-5-1940 Barneveld
Hoefsmid J.A. Smit 4-11-1919 10-5-1940 Den Haag
Dpl Huz A. Velema 3-2-1912 12-5-1940 Achterveld
Dpl Huz J. Vos 3-1-1919 13-5-1940 Dubbeldam
Dpl Knt C. de Vos van Steenwijk 18-5-1918 10-5-1940 Driebergen
Res Ritm A.L.F.J. de Vries 14-10-1900 12-5-1940 Achterveld
Dpl Kpl C. de Vries 16-1-1911 12-5-1940 Achterveld
Dpl Huz C. Zaal 10-1-1917 15-5-1941 Arnhem

Regimentsgenoten omgekomen in concentratiekampen

Rang Naam Geboren Overleden Plaats
Res Elnt Mr. M.C. Calkoen 9-7-1912 19-4-1943 Dachau
Res Elnt Mr. P.F.W. Baron van Till 21-5-1906 7-3-1945 Ohrdruf, Lager S III
Dpl Huz A.A. Ekker 18-4-1911 20-1-1943 Kamp Vught

Regimentsgenoten omgekomen door en als gevolg van verzetsactiviteiten

Rang Naam Geboren Overleden Plaats
Res Elnt J.G.W.H. Baron van Sytzama 7-11-1900 13-4-1945 Brummen
Dpl Huz E. Thoma 9-4-1917 4-5-1943 Appèlbergen

Regimentsgenoten gesneuveld in Indië

Rang Naam Geboren Gesneuveld Plaats
Res Tlnt C.H. Kranenburg 25-8-1917 17-3-1947 Modjokerto