RHvS: Regimentscommandanten en Regimentsadjudanten

Regimentscommandanten

J.G. Baron van Sytzama 09-01-1814 tot 08-07-1814
Ch.M. Lechleitner 08-07-1814 tot 18-06-1815
J. Post 02-09-1815 tot 20-12-1826
Graaf du Chastel de la Hovardie 20-12-1826 tot 24-11-1829
L.J. de Marneffe 16-04-1830 tot 09-10-1830
Baron S. von Salis 09-10-1830 tot 19-03-1831
G.L.C. Bouwems van der Boyen 19-03-1831 tot 29-01-1840
A.T. van Campen 29-01-1840 tot 24-03-1842
Jhr. K.W.J. Storm de Grave 24-03-1842 tot 17-11-1849
W. van Toll 17-11-1849 tot 31-12-1852
C.M. Storm de Grave 31-12-1852 tot 12-05-1856
P.A. Erzey 12-05-1856 tot 30-07-1863
R.A. Jackson 30-07-1863 tot 04-04-1870
Jhr. A.H. des Tombe 04-04-1870 tot 09-04-1873
W.A.A.B. van Toll 09-04-1873 tot 24-01-1877
C.H. Hermsen 24-01-1877 tot 14-02-1881
Jhr. M.W. Boreel 01-09-1905 tot 10-12-1905
H.D. Twiss 05-02-1906 tot 18-07-1907
W.H. Piepers 18-07-1907 tot 30-06-1909
J.T.H. Mingels 30-06-1909 tot 31-05-1914
Jhr. W.W. von Wrangel auf Lindenberg 31-05-1914 tot 01-05-1917
J.M. Benteyn 01-05-1917 tot 16-03-1918
A. Simons
16-03-1918 tot 06-02-1919
T.L.S. Nedermeyer Ridder v Rosenthal 06-02-1919 tot 15-06-1923
Jhr. H.F. van Kinschot 15-06-1923 tot 16-11-1923
G.J. Maris 16-11-1923 tot 31-08-1925
J.G. Pabst 31-08-1925 tot 17-12-1929
JH.A.G. Fabius 17-12-1929 tot 30-06-1931
L.H.A. Crommelin 01-07-1931 tot 31-10-1935
JK.G. van der Mandele 31-10-1935 tot 16-10-1938
M.L.A. Bisschoff van Heemskerk
16-10-1938 tot 29-08-1939
D.A. Camerlingh van Helmolt 01-05-1940 tot 15-04-1946
P.J. Ootmar 01-10-1951 tot 01-06-1953
G.W. de Jongh 01-06-1953 tot 01-05-1954
J.H.W. Nix 01-05-1954 tot 15-09-1956
Jhr. J.J.G. Beelaerts van Blokland 15-09-1956 tot 02-11-1959
S.J.C. Luining 02-11-1959 tot 27-08-1960
J.J.S. Fetter 27-08-1960 tot 28-03-1961
C.A. Heshusius 28-03-1961 tot 06-07-1964
J.P. van Diepenbrugge 06-07-1964 tot 27-05-1973
F. Wesseling 27-05-1973 tot 09-09-1978
W. Brouwer 09-09-1978 tot 18-08-1983
F. Limpens 18-08-1983 tot 07-05-1987
W. Vredevoogd 07-05-1987 tot 01-10-1988
Jhr. R. Goldman 01-10-1988 tot 11-06-1991
S.A.B.P.M. Schellens 11-06-1991 tot 20-09-1995
E.A. Puik 20-09-1995 tot 10-10-2007
G.F. Koot 10-10-2007 tot 14-01-2008
G.H.C.A. Fiévez 14-01-2008 tot 28-11-2008
E.A. Puik (wnr) 28-11-2008 tot 16-09-2009
C.G. Koek 16-09-2009 tot 25-05-2011
E.A. Puik (wnr) 25-05-2011 tot 11-06-2012
C.G. Koek 11-06-2012 tot heden2017

Regimentsadjudanten

J.C.Th. Kuypers 10-11-1956 tot 28-03-1961
R. Bouwma 28-03-1961 tot 01-11-1970
W. Vader 01-11-1970 tot 17-04-1975
J. Lassche 17-04-1975 tot 19-08-1977
A.T. Kleiberg 19-08-1977 tot 09-09-1978
J. de Vries 09-09-1978 tot 15-08-1983
J. van der Meer 15-08-1983 tot 01-11-1985
E.J.M. van der Werff 01-11-1985 tot 01-08-1990
J.J. den Haan 01-08-1990 tot 15-12-1994
W.J.M.A.M. Bouwmans 15-12-1994 tot 10-10-2007
A.W. Dubbeldam 10-10-2007 tot 11-03-2008
A.C. Koot 11-03-2008 tot 24-03-2011
H.J.W. van Loon 24-03-2011 tot 03-06-2013
G.J. Castelijns 03-04-2014 tot 07-02-2019
H.L. de Vogel 07-02-2019 tot heden2017