43Tkbat RHvS: Bataljonscommandanten en Bataljonsadjudanten

Bataljonscommandanten

Luitenant-kolonel der Cavalerie J.P. van Diepenbrugge 01-02-1962 tot 02-07-1964
Luitenant-kolonel der Cavalerie C.A. Heshusius 02-07-1964 tot 01-11-1967
Luitenant-kolonel der Cavalerie W. Kohutnickie 01-11-1967 tot 03-07-1970
Luitenant-kolonel der Cavalerie A. van Daalen 03-07-1970 tot 06-11-1970
Luitenant-kolonel der Cavalerie G. van Osch 06-11-1970 tot 15-06-1972
Luitenant-kolonel der Cavalerie H.J.H. Huijts 15-06-1972 tot 17-08-1974
Luitenant-kolonel der Cavalerie C. Dekker 17-08-1974 tot 28-05-1976
Luitenant-kolonel der Cavalerie J.M.A. Thomas 28-05-1976 tot 04-10-1978
Luitenant-kolonel der Cavalerie F.A. Limpens 04-10-1978 tot 29-04-1981
Luitenant-kolonel der Cavalerie E.P. Dirks 29-04-1981 tot 05-10-1984
Luitenant-kolonel der Cavalerie F.G.B. Brackel 05-10-1984 tot 28-08-1987
Luitenant-kolonel der Cavalerie J.M.J. Bosch 28-08-1987 tot 30-06-1989
Luitenant-kolonel der Cavalerie R.P.F. Seijn 30-06-1989 tot 04-12-1991
Majoor der Cavalerie R.R. Kraaikamp 04-12-1991 tot 01-08-1992

Bataljonsadjudanten

Adjudant der Cavalerie J. van Blanken 01-02-1963 tot 14-10-1963
Adjudant der Cavalerie F.C.M. van Viersen 14-10-1963 tot 01-11-1967
Adjudant der Cavalerie J. van Leeuwen 01-11-1967 tot 07-01-1969
Adjudant der Cavalerie G. Teerstra 07-01-1969 tot 01-04-1969
Adjudant der Cavalerie H.J. van der Mijn 01-04-1969 tot 01-08-1978
Adjudant der Cavalerie A. van Iren 01-09-1978 tot 01-07-1980
Adjudant der Cavalerie C.E. van der Velden 01-07-1980 tot 09-08-1983
Adjudant der Cavalerie T. van Dam 09-08-1983 tot 20-06-1988
Adjudant der Cavalerie R. Deibert 20-06-1988 tot 04-11-1991
Adjudant der Cavalerie L.J.Th.G. Burgers 04-11-1991 tot 01-08-1992