11Tkbat RHvS: Bataljonscommandanten en Bataljonsadjudanten

Bataljonscommandanten

Luitenant-kolonel der Cavalerie J.A.C. Peterse 06-01-1958 tot 16-02-1959
Luitenant-kolonel der Cavalerie J.L. Hollertt 16-02-1959 tot 01-07-1960
Luitenant-kolonel der Cavalerie S.J.C. Luining 01-07-1960 tot 13-11-1962
Luitenant-kolonel der Cavalerie GJ.K.L. Koch 13-11-1962 tot 07-11-1964
Luitenant-kolonel der Cavalerie L. de Hartog 07-11-1964 tot 26-04-1967
Luitenant-kolonel der Cavalerie A. Ruygrok 26-04-1967 tot 20-01-1969
Luitenant-kolonel der Cavalerie F. Wesseling 20-01-1969 tot 03-09-1971
Luitenant-kolonel der Cavalerie J.P.H. van Valderen 03-08-1971 tot 22-03-1973
Luitenant-kolonel der Cavalerie R. van Angelbeek 22-03-1973 tot 01-11-1974
Luitenant-kolonel der Cavalerie H.S. Manusama 01-11-1974 tot 11-08-1976
Luitenant-kolonel der Cavalerie LP.H. Hoevenaars 11-08-1976 tot 25-08-1978
Luitenant-kolonel der Cavalerie E.W. Scheffrahn 25-08-1978 tot 27-05-1981
Luitenant-kolonel der Cavalerie O.E. Overbeek 27-05-1981 tot 14-06-1983
Luitenant-kolonel der Cavalerie Th.H. van der Veen 14-06-1983 tot 18-10-1985
Luitenant-kolonel der Cavalerie KW.F. Bijlsma 18-10-1985 tot 09-07-1987
Luitenant-kolonel der Cavalerie J.L. Ebbink 09-07-1987 tot 14-09-1990
Luitenant-kolonel der Cavalerie E.A. Puik 14-09-1990 tot 09-09-1992
Luitenant-kolonel der Cavalerie J.H. de Jonge 09-09-1992 tot 24-06-1994
Luitenant-kolonel der Cavalerie P.W.E. van der Leur 24-06-1994 tot 01-05-1995
Luitenant-kolonel der Cavalerie P.J.E.J. van der Aker 01-05-1995 tot 01-09-1996
Luitenant-kolonel der Cavalerie A.C. Oostendorp 01-08-1996 tot 10-10-1998
Luitenant-kolonel der Cavalerie S.M.M. van Hoof 10-10-1998 tot 20-10-2000
Luitenant-kolonel der Cavalerie G.J.M. van Opdorp 20-10-2000 tot 18-10-2002
Luitenant-kolonel der Cavalerie M.A. van der Laan 18-10-2002 tot 24-08-2005
Luitenant-kolonel der Cavalerie G.F. Koot
24-08-2005 tot 14-01-2008
Luitenant-kolonel der Cavalerie G.H.C.A. Fiévez
14-01-2008 tot 28-11-2008
Majoor der Cavalerie (wnr BC) W.A. Nieboer
28-11-2008 tot 16-09-2009
Luitenant-kolonel der Cavalerie C.G. Koek
16-09-2009 tot 25-05-2011
Majoor der Cavalerie (wnr BC) J.W. Feit
25-05-2011 tot 10-02-2012

Bataljonsadjudanten

Adjudant der Cavalerie A.T. Roest onbekend tot 22-12-1967
Adjudant der Cavalerie A.C. Rijdes 22-12-1967 tot 01-12-1971
Adjudant der Cavalerie AM.J.C.H. van de Gevel 01-12-1971 tot 01-10-1976
Adjudant der Cavalerie L.P. de Matter 01-10-1976 tot 01-09-1982
Adjudant der Cavalerie J.A. Snip 01-09-1982 tot 01-07-1985
Adjudant der Cavalerie J.P.A. Steenmetz 01-07-1985 tot 17-10-1988
Adjudant der Cavalerie G.L.Th. Snellen 17-10-1988 tot 03-09-1993
Adjudant der Cavalerie H.R.J. van Neijenhoff 01-07-1993 tot 17-09-1998
Adjudant der Cavalerie R.J. Boom 17-09-1998 tot 01-03-1999
Adjudant der Cavalerie M.A. van Lieshout 01-03-1999 tot 01-03-2002
Adjudant der Cavalerie J.L.M. Stal 01-03-2002 tot 12-05-2005
Adjudant der Cavalerie A.W. Dubbeldam 12-05-2005 tot 11-03-2008
Adjudant der Cavalerie A.C. Koot 11-03-2008 tot 25-03-2011
Adjudant der Cavalerie H.J.W. van Loon 25-03-2011 tot 10-02-2012